Loading...
sesje indywidualne dla dzieci i młodzieży 2017-09-08T17:41:44+00:00

Dla ucznia

Dla młodszych lecz nie mniej ważnych Klientów oferujemy naukę języków obcych w najskuteczniejszej formie nauczania – indywidualne zajęcia językowe z coachem, nauczycielem, lub native speakerem.

Zobacz więcej   

Dla rodziców

Zapewniamy opiekę pedagogiczną, metodologiczną oraz coachingowe podejście do dziecka, dzięki czemu odkrywa po co właściwie uczy się języka obcego, czerpie wiedzę i radość z odbywanych zajęć pod okiem wykwalifikowanej kadry.

Zobacz więcej   

Dla ucznia

Dla młodszych lecz nie mniej ważnych Klientów oferujemy naukę języków obcych w najskuteczniejszej formie nauczania – indywidualne zajęcia językowe z coachem, nauczycielem, lub native speakerem.

Ucząc się z nami masz jak w banku , że:

 • sprawdzimy twój poziom językowy całkowicie za darmo
 • sprawdzimy i zastosujemy najodpowiedniejszy dla Ciebie styl uczenia się
 • w pełni dostosujemy kurs do Twojego poziomu językowego
 • tempo zajęć oraz ich forma będzie zależała od Twoich możliwości i potrzeb
 • przygotujemy Cię do ważnego sprawdzianu, egzaminu, konkursu lub szkolnego projektu
 • nie zmarnujesz czasu na kolejnych nudnych zajęciach językowych
 • masz szansę uczyć się niebanalnie, intensywnie i odkrywczo
 • otrzymujesz gwarancję zdania sprawdzianu szóstoklasisty, egzaminu gimnazjalnego lub maturalnego na wybranym poziomie
 • możesz uczyć się bez wychodzenia z domu – mamy możliwość przeprowadzenia zajęć u Ciebie w domu, lub jeśli tak wybierzesz – w wersji online
 • nauczymy Cię mówić w języku obcym
 • możesz mieć zajęcia tak często i tak długo jak tego potrzebujesz
 • skupimy się wyłącznie na Tobie i Twoich możliwościach
 • bardzo szybko zauważysz efekty w postaci większej swobody w wypowiadaniu się, a także przyjemność płynącą z poznawania nowego języka i nowych kultur

Dla rodziców

Proponujemy Państwu współpracę w zakresie nauczania języka anielskiego, hiszpańskiego lub francuskiego Państwa latorośli. Nasze wieloletnie doświadczenie w nauczaniu języków obcych pozwoliło nam wypracować jasne i skuteczne standardy w nauczaniu języków obcych. To od dzieci nauczyliśmy się które metody sprawdzają się najlepiej. Wiemy też jak różne są dzieci i jak różne są ich możliwości i potrzeby, dlatego tylko w pełni zindywidualizowane podejście do ucznia przynosi mu największą korzyść.

Zapewniamy opiekę pedagogiczną, metodologiczną oraz coachingowe podejście do dziecka, dzięki czemu odkrywa po co właściwie uczy się języka obcego, czerpie wiedzę i radość z odbywanych zajęć pod okiem wykwalifikowanej kadry.

Od nas Państwa pociecha dowie się również JAK się uczyć samodzielnie, oraz dlaczego zasady neurodydaktyki (uczenia się przyjaznemu mózgowi) zastosowane w praktyce przynoszą najszybsze efekty. My nie dajemy gotowych rozwiązań, wolimy żeby to uczeń sam do nich doszedł.

Dla najmłodszych naszych kursantów opracowaliśmy specjalny program autorski MALI AGENCI – w którym dzieci wykonują wiele czynności, w tym rozwiązują quizy, zagadki, łamią szyfry oraz śledzą wskazówki, dzięki który odkrywają intrygujące ich fakty ucząc się przy tym w sposób naturalny nowych słów i gramatyki języka obcego. W roli małego agenta dziecko pracuje indywidualnie lub drużynowo, rozwija swoją ciekawość i umiejętność myślenia logicznego, analitycznego a nawet abstrakcyjnego.

Jeśli Państwa dziecko ma trudności w przyswajaniu wiedzy, proponujemy również zajęcia korepetycyjne w oparciu o podręczniki i materiały szkolne, z których korzysta na co dzień.

Na bieżąco kontrolujemy, oceniamy oraz konsultujemy z Państwem postępy dziecka, dzięki temu mają Państwo pełny obraz postępów oraz zaangażowania dziecka w proces nauki.

Oferujemy zniżki dla rodzeństw lub rodzin korzystających z usług naszej szkoły.

Wspólnie z Państwem omawiamy i ustalamy program nauczania dla dziecka.

Umożliwiamy przeprowadzenie zajęć w grupach 2 lub 3-osobowych dla dzieci i młodzieży w wieku 6 – 20 lat po uprzedniej weryfikacji ich poziomu językowego, żeby dać im jak największe szanse na szybki rozwój.

Płatności należne za zajęcia chętnie przyjmujemy w dogodnej  formie ratalnej.

Skontaktuj się z nami, dostosujemy naszą ofertę do Twoich potrzeb!

KONTAKT