Loading...
OFERTA klient indywidualny 2024-06-06T15:31:35+00:00

Szkoła języków obcych B2B Language School to placówka edukacyjna, w której prowadzimy intensywne kursy językowe dla dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym, jak również dla młodzieży i dorosłych – na wszystkich poziomach nauczania. W ofercie znajdziecie też kursy biznesowe, egzaminacyjne typu EGZAMIN ÓSMOKLASISTY, MATURA, FISRT, ADVANCED, PROFICIENCY czy też TOEIC i LCCI, jak i kursy wakacyjne.

Oprócz kursów grupowych, istnieje również możliwość zapisu na kurs indywidualny, dostosowany do potrzeb i oczekiwań indywidualnych klientów oraz firm.
Podczas zajęć korzystamy z nowoczesnych technologii takich jak: tablica interaktywna, komputery, projektor, TV. Wszystko po to, aby pokazać naszym słuchaczom, że nauka języka obcego to nie przykry obowiązek, a świetna zabawa.

Nasze kursy prowadzone są głównie w oparciu o podręczniki wydawnictwa National Geographic Learning, ale również innych znanych i cenionych wydawnictw takich jak: Macmillan Publishers, Pearson, Express Publishing. Oprócz sprawdzonych metod nauczania korzystamy z elementów coachingu, szczególnie w zakresie motywacji do nauki, integracji grupy, umiejętności komunikowania potrzeb i formułowania informacji zwrotnej oraz ćwiczenia koncentracji.

OFERTA

Realizujemy kursy na wszystkich poziomach w wersji light (dla zabieganych), oraz standard (2 x w tygodniu), a także zajęcia w małych grupach VIP,  jak również indywidualne.

Sprawdzam ofertę   

CENNIK

Ceny dopasowane do wymiaru  godzin kursu, jego intensywności, formy i charakteru.

Sprawdzam cennik   

ZAPISY

Zapisy na nowy rok szkolny rozpoczynamy już w ostatnim tygodniu sierpnia, niemniej prowadzimy je przez cały okres roku szkolnego. To Ty decydujesz kiedy do nas dołączysz!

Zapisuję się   

KURSY DLA PRZEDSZKOLAKÓW

Zajęcia prowadzone są 1 raz w tygodniu po 40 minut lub 2 razy w tygodniu po 30 minut w kameralnych grupach do 3-6 osób. Wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym pozwoliło nam na porównanie różnych programów edukacyjnych do nauki angielskiego i stworzyliśmy własny program Junior English, oparty na podręcznikach wydawnictwa Express Publishing „English with LuLu.”

Nasz program nauczania jest:

 • nowoczesny – bazuje na najnowocześniejszych technologiach w nauczaniu;

 • kreatywny – wykorzystuje naturalną potrzebę ruchu, elementy dramy i artystycznego
  wyrażania siebie;

 • bogaty – wprowadza dużą ilość słówek w odpowiednim kontekście oraz mnóstwo
  melodyjnych piosenek;

 • zabawny – zawiera śmieszne rymowanki i ciekawe historyjki na ćwiczenie pamięci;

 • Your Content Goes Here
 • motywujący – częścią integralną jest system motywacyjny (naklejki, stempelki, plusy).

Każdy mały kursant otrzymuje podręcznik z kodem dostępu do zabaw online, ćwiczenia z płytą do słuchania i oglądania w domu. Zajęcia prowadzone są głównie w języku obcym. Przede wszystkim skupiamy się na zabawach i grach komunikacyjnych, ale korzystamy również z tablicy interaktywnej oraz platformy edukacyjnej Navio.

KURSY DLA DZIECI W WIEKU SZKOLNYM

Zajęcia prowadzone są 2 razy w tygodniu po 50 lub 60 minut w grupach 3-8 osób. W ofercie znajdują się zarówno kursy dedykowane uczniom rozpoczynającym przygodę z komunikacją w języku obcym (JUNIORS I-III kl., MOVERS IV-V kl, FLYERS VI-VII kl. i MASTERS VIII kl.), jak również kursy kontynuacyjne dla dzieci, które korzystają z prywatnych zajęć językowych od kilku lat. Zajęcia prowadzone są w języku obcym na poziomie dostosowanym do umiejętności słuchaczy. Przede wszystkim skupiamy się na zabawach i grach komunikacyjnych, korzystamy z ciekawych podręczników i ćwiczeń, opartych na programach edukacyjnych czołowych wydawnictw językowych oraz pomocy dydaktycznych, nagrań oraz filmów, jak również z tablicy interaktywnej oraz aplikacji PPE, a wszystko po to, aby w interesujący i zachęcający sposób pokazać dzieciom, że nauka języka może być dla nich niesamowitą przygodą.

Nasz program nauczania jest:

 • nowoczesny – bazuje na najnowocześniejszych technologiach w nauczaniu;

 • nastawiony na swobodną komunikację i wymowę;

 • kompleksowy – rozwija wszystkie umiejętności językowe (z naciskiem na słuchanie – poziom Starter, czytanie – poziom 1, pisanie – poziom 2, kontrastowanie struktur gramatycznych – poziom 3);

 • motywujący – częścią integralną jest system motywacyjny oraz stała informacja zwrotna o postępach;

 • wspierający – uczy jak pracować w parach i  współpracować z grupą, uczy zdrowej rywalizacji i szacunku wobec innych.

KURSY KOMUNIKACYJNE I EGZAMINACYJNE DLA MŁODZIEŻY

Zajęcia prowadzone są 2 razy w tygodniu po 60 minut w grupach 3-8 osób. W ofercie znajdziecie zarówno kursy dedykowane uczniom nastawionym na powtórki materiału szkolnego i problemami z komunikacją w języku obcym (TEEN TALK), jak również intensywne kursy egzaminacyjne przygotowujące do egzaminów szkolnych lub międzynarodowych (EXAM). Zajęcia prowadzone są w języku obcym na poziomie dostosowanym do umiejętności słuchaczy. Przede wszystkim skupiamy się na ćwiczeniu komunikacji poprzez scenki i luźne rozmowy na ulubione tematy. Zajęcia prowadzone są standardowo przez native speaker’ów oraz egzaminatorów maturalnych. Korzystamy z ciekawych podręczników, opartych na międzynarodowym programie nauczania zgodnym z normami CEFR oraz pomocy dydaktycznych, nagrań oraz filmów, jak również z tablicy interaktywnej oraz aplikacji edukacyjnej PPE. Wszystko po to, aby udowodnić słuchaczom, że język obcy może stać się dla nich narzędziem do rozwijania własnych zainteresowań.

KURSY KOMUNIKACYJNE DLA DOROSŁYCH

Zajęcia prowadzone są 1 w tygodniu po 60 lub 90 minut w kameralnych grupach do 8 osób. Zajęcia z dorosłymi słuchaczami zawsze rozpoczynają się analizą potrzeb oraz ustaleniem celu. To Państwo wiecie najlepiej, po co chcecie się uczyć języka, jakie są Wasze potrzeby, zamiary i przede wszystkim możliwości czasowe. Naszym zadaniem jest wspomóc Państwa w realizacji danego celu, racjonalnie oszacować co i w jakim czasie jesteście w stanie osiągnąć. Zajęcia prowadzone są w języku obcym na poziomie dostosowanym do umiejętności słuchaczy. Przede wszystkim skupiamy się na ćwiczeniu komunikacji poprzez scenki i luźne rozmowy na ulubione tematy, korzystamy też z ciekawych podręczników oraz pomocy dydaktycznych, nagrań oraz filmów, a wszystko po to, aby udowodnić słuchaczom, że nauka języka może być dla nich odskocznią od codzienności i rutyny. Głównym zadaniem jest praca nad motywacją wewnętrzną oraz stresem i brakiem wiary w swoje umiejętności językowe, jak również strach przed popełnianiem, jak ważnych i potrzebnych w procesie nauczania, błędów językowych. Zajęcia na poziomie średniozaawansowanym i zaawansowanym prowadzone są przez native speaker’ów.

Dla ucznia

Dla młodszych lecz nie mniej ważnych Klientów oferujemy naukę języków obcych w najskuteczniejszej formie nauczania – indywidualne zajęcia językowe z coachem, nauczycielem, lub native speakerem.

Zobacz więcej   

Dla rodziców

Zapewniamy opiekę pedagogiczną, metodologiczną oraz coachingowe podejście do dziecka, dzięki czemu odkrywa po co właściwie uczy się języka obcego, czerpie wiedzę i radość z odbywanych zajęć pod okiem wykwalifikowanej kadry.

Zobacz więcej   

Dla ucznia

Dla młodszych lecz nie mniej ważnych Klientów oferujemy naukę języków obcych w najskuteczniejszej formie nauczania – indywidualne zajęcia językowe z coachem, nauczycielem, lub native speakerem.

Ucząc się z nami masz jak w banku , że:

 • sprawdzimy twój poziom językowy całkowicie za darmo
 • sprawdzimy i zastosujemy najodpowiedniejszy dla Ciebie styl uczenia się
 • w pełni dostosujemy kurs do Twojego poziomu językowego
 • tempo zajęć oraz ich forma będzie zależała od Twoich możliwości i potrzeb
 • przygotujemy Cię do ważnego sprawdzianu, egzaminu, konkursu lub szkolnego projektu
 • nie zmarnujesz czasu na kolejnych nudnych zajęciach językowych
 • masz szansę uczyć się niebanalnie, intensywnie i odkrywczo
 • otrzymujesz gwarancję zdania sprawdzianu szóstoklasisty, egzaminu gimnazjalnego lub maturalnego na wybranym poziomie
 • możesz uczyć się bez wychodzenia z domu – mamy możliwość przeprowadzenia zajęć u Ciebie w domu, lub jeśli tak wybierzesz – w wersji online
 • nauczymy Cię mówić w języku obcym
 • możesz mieć zajęcia tak często i tak długo jak tego potrzebujesz
 • skupimy się wyłącznie na Tobie i Twoich możliwościach
 • bardzo szybko zauważysz efekty w postaci większej swobody w wypowiadaniu się, a także przyjemność płynącą z poznawania nowego języka i nowych kultur

Dla rodziców

Proponujemy Państwu współpracę w zakresie nauczania języka anielskiego, hiszpańskiego lub francuskiego Państwa latorośli. Nasze wieloletnie doświadczenie w nauczaniu języków obcych pozwoliło nam wypracować jasne i skuteczne standardy w nauczaniu języków obcych. To od dzieci nauczyliśmy się które metody sprawdzają się najlepiej. Wiemy też jak różne są dzieci i jak różne są ich możliwości i potrzeby, dlatego tylko w pełni zindywidualizowane podejście do ucznia przynosi mu największą korzyść.

Zapewniamy opiekę pedagogiczną, metodologiczną oraz coachingowe podejście do dziecka, dzięki czemu odkrywa po co właściwie uczy się języka obcego, czerpie wiedzę i radość z odbywanych zajęć pod okiem wykwalifikowanej kadry.

Od nas Państwa pociecha dowie się również JAK się uczyć samodzielnie, oraz dlaczego zasady neurodydaktyki (uczenia się przyjaznemu mózgowi) zastosowane w praktyce przynoszą najszybsze efekty. My nie dajemy gotowych rozwiązań, wolimy żeby to uczeń sam do nich doszedł.

Dla najmłodszych naszych kursantów opracowaliśmy specjalny program autorski MALI AGENCI – w którym dzieci wykonują wiele czynności, w tym rozwiązują quizy, zagadki, łamią szyfry oraz śledzą wskazówki, dzięki który odkrywają intrygujące ich fakty ucząc się przy tym w sposób naturalny nowych słów i gramatyki języka obcego. W roli małego agenta dziecko pracuje indywidualnie lub drużynowo, rozwija swoją ciekawość i umiejętność myślenia logicznego, analitycznego a nawet abstrakcyjnego.

Jeśli Państwa dziecko ma trudności w przyswajaniu wiedzy, proponujemy również zajęcia korepetycyjne w oparciu o podręczniki i materiały szkolne, z których korzysta na co dzień.

Na bieżąco kontrolujemy, oceniamy oraz konsultujemy z Państwem postępy dziecka, dzięki temu mają Państwo pełny obraz postępów oraz zaangażowania dziecka w proces nauki.

Oferujemy zniżki dla rodzeństw lub rodzin korzystających z usług naszej szkoły.

Wspólnie z Państwem omawiamy i ustalamy program nauczania dla dziecka.

Umożliwiamy przeprowadzenie zajęć w grupach 2 lub 3-osobowych dla dzieci i młodzieży w wieku 6 – 20 lat po uprzedniej weryfikacji ich poziomu językowego, żeby dać im jak największe szanse na szybki rozwój.

Płatności należne za zajęcia chętnie przyjmujemy w dogodnej  formie ratalnej.

Cennik B2B Language School:

ZAJĘCIA W GRUPACH 4-8 OSÓB

GRUPA WIEKOWA LICZBA SPOTKAŃ/KURS CZĘSTOTLIWOŚĆ ZAJĘĆ WYSOKOŚĆ RATY
(10 RAT/KURS)
KOSZT KURSU / SEMESTR
Dzieci 4-6 lat 30 1 x w tygodniu po 40 min 165 zł 825 zł
Dzieci 7-13 lat
kurs light
30 1 x w tygodniu po 50 min 205 zł 1025 zł
Dzieci 7-13 lat
kurs standard
60 2 x w tygodniu po 50 min 275 zł 1375 zł
Młodzież 13+ (VII i VIII kl.) 60 2 x w tygodniu po 60 min 310 zł 1550 zł
Młodzież 15+ 60 2 x w tygodniu po 60 min 320 zł 1600 zł
Maturzyści* 25 1 x w tygodniu po 90 min 285 zł (8 rat) 1140 zł
Dorośli kurs light 30 1 x w tygodniu po 60 min 205 zł 1025 zł
Dorośli 30 1 x w tygodniu po 90 min 250 zł 1375 zł

*kurs trwa 01.10.23r.-30.04.24r.

JĘZYK ANGIELSKI, NIEMIECKI, WŁOSKI I HISZPAŃSKI – ZAJĘCIA INDYWIDUALNE

Lektor polskojęzyczny / native speaker do wyboru 45 min 60 min 90 min
Dzieci 1-8 klasa 110 zł 130 zł 165 zł
Młodzież szkoła średnia 120 zł 130 zł 170 zł
Maturzyści 120 zł 130 zł 180 zł
Dorośli Język ogólny 120 zł 130 zł 180 zł
 Dorośli Język business/ specjalistyczny 125 zł 135 zł 195 zł

JĘZYK ANGIELSKI, NIEMIECKI, WŁOSKI I HISZPAŃSKI – ZAJĘCIA W GRUPIE 2-OSOBOWEJ/OS.

Zajęcia w godz. 10.00-16.00, pn.-sb.
(lektor polskojęzyczny/ obcojęzyczny do wyboru)
Zajęcia w godz. 8.00-10.00 i 16.00-21.00, pn.-pt.
(lektor polskojęzyczny/ obcojęzyczny do wyboru)
45 min 60 min 45 min 60 min
Przedszkolaki 45 zł —— 55 zł —–
Dzieci 1-8 klasa 55 zł 70 zł 65 zł 75 zł
Młodzież szkoła średnia 60 zł 75 zł 75 zł 80 zł
Maturzyści 60 zł 75 zł 75 zł 80 zł
 Dorośli Język ogólny/ business/ specjalistyczny 65 zł 80 zł 80 zł 85 zł

JĘZYK ANGIELSKI, NIEMIECKI, WŁOSKI I HISZPAŃSKI – ZAJĘCIA W GRUPIE 3-OSOBOWEJ/OS.

Zajęcia w godz. 10.00-16.00, pn.-sb.
(lektor polskojęzyczny/ obcojęzyczny do wyboru)
Zajęcia w godz. 8.00-10.00 i 16.00-21.00, pn.-pt.
(lektor polskojęzyczny/ obcojęzyczny do wyboru)
45 min 60 min 45 min 60 min
Dzieci 1-8 klasa 50 zł 55 zł 60 zł 65 zł
Młodzież szkoła średnia 55 zł 60 zł 70 zł 75 zł
Maturzyści 55 zł 60 zł 70 zł 75 zł
Dorośli Język ogólny 60 zł 65 zł 75 zł 80 zł
Język business/ specjalistyczny 65 zł 70 zł 75 zł 85 zł

NOWOŚĆ – PAKIETY ZAJĘĆ

Od teraz możesz wykupić określoną ilość zajęć i zrealizować je w ciągu 5 miesięcy od momentu wykupienia, uczysz się  kiedy chcesz i jak chcesz, wybierz tryb stacjonarny lub online, wybierz nauczyciela polskojęzycznego lub native speaker’a.

Do  każdego  pakietu  dodatkowe – pierwsze  zajęcia  gratis ☺

Przygotowanie do egzaminu
(dzieci i młodzież szkolna)
Język ogólny
(dorośli)
Język specjalistyczny/branżowy
10 h zajęć – 1150 zł 10 h zajęć – 1200 zł 10 h zajęć – 1250 zł
20 h zajęć – 2300 zł 20 h zajęć – 2400 zł 20 h zajęć – 2500 zł
30 h zajęć – 3450 zł 30 h zajęć – 3500 zł 30 h zajęć – 3700 zł

*Przy wykupieniu pakietu zajęć, płatność jest jednorazowa, z góry.

WIĘCEJ

PROMOCJE

Dla każdego coś interesującego

Najczęściej zadawane pytania:

Dlaczego warto zapisać się na kurs językowy w maju/czerwcu na kolejny rok szkolny, który rozpocznie się dopiero we wrześniu? 2023-08-16T14:33:58+00:00

Przede wszystkim dlatego, aby zagwarantować sobie miejsce w grupie – odpowiedniej pod względem wieku, jak i poziomu. Ma to istotne znaczenie w przypadku grup kontynuacyjnych, którym zależy, aby w kolejnym roku kontynuować naukę wspólnie.

Czy muszę podpisywać umowę na kolejny rok szkolny, jeśli chcę kontynuować zajęcia? 2023-08-16T14:32:26+00:00

Tak, kursanci kontynuujący muszą podpisywać umowę na kolejny rok szkolny. Umowa zawiera informację dotyczącą czasu trwania kursu oraz harmonogram płatności na konkretny kurs w danym roku.

Czy wysłanie formularza zgłoszeniowego online jest równoznaczne z podpisaniem umowy? 2023-08-16T14:30:44+00:00

Nie. Wypełnienie formularza zgłoszeniowego jest tylko informacją, że jesteś zainteresowany naszą ofertą. Na podstawie formularza oraz udzielonej zgody dot. przetwarzania danych osobowych możemy przygotować ofertę kursu, która spełnia Twoje oczekiwania.

Jak wyglądają zapisy online? 2023-08-16T14:30:05+00:00

Wejdź na naszą stronę internetową www.b2bschool.pl, kliknij(tutaj lub w zakładkę KONTAKT) i wypełnij formularz zgłoszeniowy. W odpowiedzi otrzymasz od nas e-mail z propozycją kursu oraz informacją odnośnie terminów zajęć. Dopiero zaakceptowanie naszej oferty i wpłacenie pierwszej raty jest równoznaczne z zapisaniem się na kurs. Umowę w formie papierowej możesz podpisać w Biurze Obsługi Klienta w pierwszym tygodniu zajęć.

W jaki sposób mogę zapisać się na zajęcia językowe? 2023-08-16T14:34:20+00:00

Zapisy na zajęcia w naszej szkole prowadzimy przez cały rok.
Możesz zapisać się: stacjonarnie, tzn. w sekretariacie, przy ul. Korabnickiej 5 lub online za pomocą formularza dostępnego na stronie internetowej.

Kontakt – b2b school. Możesz też napisać do nas na biuro@b2bschool.pl albo zadzwonić pod numer 609765580.

Wybierz najlepsze warunki nauki dla siebie i zapisz się już dzisiaj!

KONTAKT