Loading...
Kim jesteśmy 2022-09-21T11:19:46+00:00

Nasi trenerzy są absolwentami uczelni krajowych oraz zagranicznych, mają doświadczenie w nauczaniu języków obcych, wiedzę, charyzmę i rozumieją specyfikę wymogów nauczania języka dla potrzeb firm oraz instytucji.

W celu podniesienia kwalifikacji oraz jakości prowadzonych zajęć, nasi trenerzy oraz lektorzy biorą czynny udział w regularnych szkoleniach metodycznych organizowanych przez renomowane wydawnictwa językowe oraz inne edukacyjne jednostki szkoleniowe.

Naszym celem jest umożliwianie Państwa firmom oraz Państwu jako osobom indywidualnym doskonalenia i rozwijania umiejętności językowych w taki sposób, by Wasze wzrastające kompetencje przekuć w sukces organizacji oraz Wasz własny sukces.

Zgodnie z wyznawaną i stosowaną przez B2B Language School zasadą elastyczności, proponowane przez nas szkolenia językowe oraz indywidualne sesje coachingowe, ich strona formalna, organizacyjna oraz merytoryczna są dostosowane do Państwa oczekiwań w sposób wysoce zindywidualizowany.

Szeroka oferta prowadzonych przez nas szkoleń językowych oraz sesji coachingowych powstała w oparciu o nasze doświadczenie w nauczaniu języków obcych w świecie korporacyjnym, jak również najnowsze metody nauczania oraz przy wsparciu konsultantów metodycznych.

Jednakże kluczem do osiągnięcia zamierzonych celów są dla nas Państwa potrzeby oraz oczekiwania wobec szkoleń językowych, które prowadzimy.

Przekładając tekst otwieramy Ci nowy świat,
szkoląc i ucząc otwieramy Cię na nowe możliwości.

Diana Karczewska

Certyfikowany Coach językowy j. angielskiego i hiszpańskiego. Absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego – filologii hiszpańskiej, pedagogiki oraz handlu międzynarodowego na Uniwersytecie Ekonomicznym. Manager dwóch placówek B2B Language School. Prywatnie mama dwóch zdolnych nastolatek, alpinistka i taterniczka.

Agnieszka Prokop-Gostevs

Ukończyłam filologię angielską na Uniwersytecie Jagiellońskim oraz kierunek English Language and Literature na University of Northern Iowa w Cedar Falls, USA. Jestem egzaminatorem maturalnym. Języka angielskiego uczę od ponad 15 lat. Mam doświadczenie w pracy z młodzieżą i dorosłymi, na kursach indywidualnych i grupowych, prowadzę również zajęcia w firmach. W swojej pracy za najważniejszy uważam kontakt z drugim człowiekiem, bo – jak słyszę od kursantów – cechuje mnie ogromna ciekawość ludzi. A może po prostu jestem wścibska i lubię poplotkować? 😉 Uwielbiam podróżować, zwiedzać, poznawać nowe miejsca. Najbardziej cenię sobie podróże, które trwają co najmniej kilka miesięcy.

Małgorzata Morawa

Nauczyciel i lektor języka angielskiego, absolwentka filologii angielskiej UJ oraz kulturoznawstwa o specjalności amerykanistyka. Od lat pracuje w skawińskim LO i o maturze wie prawie wszystko. Egzaminator OKE w Krakowie zarówno egzaminu maturalnego jak i ósmoklasisty. Uwielbia prace z najmłodszymi i tymi nieco starszymi. W wolnym czasie kocha podróże, dobre książki i … słodycze.

Kinga Małysa-Groblicka

Irena Zbirek

I am a TESOL qualified native English speaker with 20 years’ experience of teaching English and Italian.
I love my job and teaching is my passion. I strive to make my lessons enjoyable and interesting in a relaxed atmosphere, making conversation an integral part of building confidence and fluency of the chosen language. I customise lessons according to students’ requirements, allowing them to reach their full potential.
In short, I am enthusiastic and dedicated and I am always honoured to have played a part in my students’ success.

Anna Jackson

Nauczyciel i lektor języka angielskiego z szesnastoletnim doświadczeniem życia, studiowania i pracy w Wielkiej Brytani. Od ponad dwudziestu lat prowadzę życie głównie w języku angielskim na płaszczyźnie zawodowej jak i osobistej. Pracuję z ludźmi w każdym wieku ale najbardziej kręci mnie praca z młodzieżą i dorosłymi. Styl zajęć dopasuję do charakteru i oczekiwań ucznia ale zawsze staram się wprowadzić fajną, przyjazną atmosferę w oparciu o obustronne zaufanie.
Najbardziej lubię lekcje o charakterze „pogaduchy przy kawie” (oczywiście w języku angielskim), ale mam też doświadczenie w korepetycjach, lekcjach przygotowawczych do egzaminów oraz zajęciach dla początkujących.

Pasje:

  • Inwestowanie w Przyjaźń i Przyjaciół!
  • Muzyka (śpiewam i czasem gram na gitarce)
  • Psychologia, Terapia i Coaching

Sylwia Tkacz-Pełka

Michael Holt

I am a native English speaker from the southeastern United States with a passion for languages that I love to share with my students. I like to conduct my lessons in a stress-free manner that helps build up confidence and vocabulary through directed but natural conversations interspersed with focused instruction and review. Evidenced by my degrees in biology, Spanish, and medicine in addition to my TEFL certification, I have a wide variety of interests, which makes it easy to find common ground with my students. While not at work I like to travel, cook, and play board games (especially needlessly complicated ones), and I am very actively involved at my church in Kraków.

Elżbieta Michno

Anthony Carapinha

Konrad Lisowski

REKRUTACJA
„Najbardziej podoba mi się to jak bardzo są elastyczni. Potrafią nawet, na moją prośbę, modyfikować kurs w trakcie jego trwania. Przy takim zaangażowaniu z ich strony mogę się spodziewać tylko dobrych rezultatów”
PIOTR WIŚNIEWSKI • CEZ Trade Polska

Jesteśmy różni, ale wiele nas łączy.

Kompetencje i profesjonalizm

Do działania najlepiej motywują nas nowe wyzwania, to dzięki ich podejmowaniu stajemy się lepsi w tym, co robimy

Wizja i doświadczenie

Nowe pomysły wprowadzamy w oparciu o doświadczenie. Dzięki temu Klient otrzymuje zrównoważone i dobrze przemyślane rozwiązania.

Asysta i doradztwo

Dzięki naszemu silnemu wparciu Klient może mieć pewność , że dotrze do obranego celu.

Pomysłowość i entuzjazm

Gdyby nie nasza pasja, prawdopodobnie brakowałoby nam pomysłów i entuzjazmu. Ich brak nam jednak nie grozi, gdyż tak się składa, że uczenie to nasza pasja.

Nasi partnerzy merytoryczni