Loading...
Kim jesteśmy 2024-06-13T10:22:19+00:00

Nasi trenerzy są absolwentami uczelni krajowych oraz zagranicznych, mają doświadczenie w nauczaniu języków obcych, wiedzę, charyzmę i rozumieją specyfikę wymogów nauczania języka dla potrzeb firm oraz instytucji.

W celu podniesienia kwalifikacji oraz jakości prowadzonych zajęć, nasi trenerzy oraz lektorzy biorą czynny udział w regularnych szkoleniach metodycznych organizowanych przez renomowane wydawnictwa językowe oraz inne edukacyjne jednostki szkoleniowe.

Naszym celem jest umożliwianie Państwa firmom oraz Państwu jako osobom indywidualnym doskonalenia i rozwijania umiejętności językowych w taki sposób, by Wasze wzrastające kompetencje przekuć w sukces organizacji oraz Wasz własny sukces.

Zgodnie z wyznawaną i stosowaną przez B2B Language School zasadą elastyczności, proponowane przez nas szkolenia językowe oraz indywidualne sesje coachingowe, ich strona formalna, organizacyjna oraz merytoryczna są dostosowane do Państwa oczekiwań w sposób wysoce zindywidualizowany.

Szeroka oferta prowadzonych przez nas szkoleń językowych oraz sesji coachingowych powstała w oparciu o nasze doświadczenie w nauczaniu języków obcych w świecie korporacyjnym, jak również najnowsze metody nauczania oraz przy wsparciu konsultantów metodycznych.

Jednakże kluczem do osiągnięcia zamierzonych celów są dla nas Państwa potrzeby oraz oczekiwania wobec szkoleń językowych, które prowadzimy.

Przekładając tekst otwieramy Ci nowy świat,
szkoląc i ucząc otwieramy Cię na nowe możliwości.

Diana Karczewska

Certyfikowany Coach językowy j. angielskiego i hiszpańskiego. Absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego – filologii hiszpańskiej, pedagogiki oraz handlu międzynarodowego na Uniwersytecie Ekonomicznym. Manager dwóch placówek B2B Language School. Prywatnie mama dwóch zdolnych nastolatek, alpinistka i taterniczka.

Agnieszka Prokop-Gostevs

Ukończyłam filologię angielską na Uniwersytecie Jagiellońskim oraz kierunek English Language and Literature na University of Northern Iowa w Cedar Falls, USA. Jestem egzaminatorem maturalnym. Języka angielskiego uczę od ponad 15 lat. Mam doświadczenie w pracy z młodzieżą i dorosłymi, na kursach indywidualnych i grupowych, prowadzę również zajęcia w firmach. W swojej pracy za najważniejszy uważam kontakt z drugim człowiekiem, bo – jak słyszę od kursantów – cechuje mnie ogromna ciekawość ludzi. A może po prostu jestem wścibska i lubię poplotkować? 😉 Uwielbiam podróżować, zwiedzać, poznawać nowe miejsca. Najbardziej cenię sobie podróże, które trwają co najmniej kilka miesięcy.

Małgorzata Morawa

Nauczyciel i lektor języka angielskiego, absolwentka filologii angielskiej UJ oraz kulturoznawstwa o specjalności amerykanistyka. Od lat pracuje w skawińskim LO i o maturze wie prawie wszystko. Egzaminator OKE w Krakowie zarówno egzaminu maturalnego jak i ósmoklasisty. Uwielbia prace z najmłodszymi i tymi nieco starszymi. W wolnym czasie kocha podróże, dobre książki i … słodycze.

Kinga Małysa-Groblicka

Niemal od 30 lat w zawodzie, w tym czasie zalicza głównie sukcesy swoje i swoich uczniów, wielokrotnych laureatów olimpiad językowych. Pracuje ze wszystkimi grupami wiekowymi, bo uważa, że każdy moment to najlepszy moment na uczenie się języka obcego. Freelancerka. Absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz Uniwersytetu Wiedeńskiego, a także wielu szkoleń metodycznych i pedagogicznych. Ma świetny kontakt z młodzieżą: „właściwie zawsze łapię kontakt, po tylu latach pracy z ludźmi, poznajesz człowieka po kilku lekcjach i wiesz, jak do niego i jego nauki podejść. A jak trafię na zdolne dziecko, to piłuję ;)”.

Piotr Musiał

Lektor, nauczyciel i wykładowca języka angielskiego. Specjalizuje się w wąskich dziedzinach języka Business. Uczy dzieci, młodzież i przede wszystkim osoby dorosłe na wszystkich poziomach językowych. Piotra cechuje brytyjski akcent, ogromne zaangażowanie, wykorzystanie najnowocześniejszych materiałów edukacyjnych. Prowadzi zajęcia głównie w oparciu o swój program autorski. Zna kantoński i inne odmiany języków azjatyckich.

Katarzyna Nieć

W zawodzie nauczyciela od 26 lat, uczyła w liceum i gimnazjum, następnie w Dublinie w Dorset College prowadziła zajęcia z języka ogólnego dla uczniów z całego świata, a także podstaw biznesu oraz irlandzkiego prawa pracy uczniów spoza UE. Jest magistrem anglistyki UMCS, ukończyła studia podyplomowe tłumaczeń specjalistycznych w dziedzinie prawa, technologii oraz literatury. Ukończyła też studia podyplomowe Public Relations. „Lubię uczyć dorosłych zarówno języka ogólnego jak i specjalistycznego. Aktualnie uczę trzech psychologów i terapeutów, uczyłam przez wiele lat in-company kilka grup inżynierów. Nie uczę z podręczników, mam tylko swoje autorskie programy”.

Pani Katarzyna najczęściej pracuje z osobami dorosłymi, w tym na szkoleniach językowych dla firm. Chętnie podejmuje wyzwania uczenia języka angielskiego od podstaw. Ma mnóstwo pomysłów i energii, żeby je realizować.

Anna Jackson

Nauczyciel i lektor języka angielskiego z szesnastoletnim doświadczeniem życia, studiowania i pracy w Wielkiej Brytani. Od ponad dwudziestu lat prowadzę życie głównie w języku angielskim na płaszczyźnie zawodowej jak i osobistej. Pracuję z ludźmi w każdym wieku ale najbardziej kręci mnie praca z młodzieżą i dorosłymi. Styl zajęć dopasuję do charakteru i oczekiwań ucznia ale zawsze staram się wprowadzić fajną, przyjazną atmosferę w oparciu o obustronne zaufanie.
Najbardziej lubię lekcje o charakterze „pogaduchy przy kawie” (oczywiście w języku angielskim), ale mam też doświadczenie w korepetycjach, lekcjach przygotowawczych do egzaminów oraz zajęciach dla początkujących.

Pasje:

  • Inwestowanie w Przyjaźń i Przyjaciół!
  • Muzyka (śpiewam i czasem gram na gitarce)
  • Psychologia, Terapia i Coaching

Sylwia Tkacz-Pełka

We współpracy z naszą szkołą nieprzerwanie od 8 lat, prowadzi szkolenia językowe in-company oraz zajęcia języka biznesowego online. Skrupulatnie i pracowicie przygotowuje każde zajęcia tak, żeby przyniosły spodziewany i szybki efekt. Język Business nie ma dla niej tajemnic, ekspertka w nauczaniu dorosłych i specjalistów na wszystkich poziomach nauczania. Planując zajęcia wykorzystuje elementy neuroscience. Ukończyła anglistykę w Polsce oraz College w Wielkiej Brytanii.

Michael Holt

I am a native English speaker from the southeastern United States with a passion for languages that I love to share with my students. I like to conduct my lessons in a stress-free manner that helps build up confidence and vocabulary through directed but natural conversations interspersed with focused instruction and review. Evidenced by my degrees in biology, Spanish, and medicine in addition to my TEFL certification, I have a wide variety of interests, which makes it easy to find common ground with my students. While not at work I like to travel, cook, and play board games (especially needlessly complicated ones), and I am very actively involved at my church in Kraków.

Konrad Lisowski

Nieoceniony i niedościgniony tłumacz symultaniczny i konsekutywny. Przekłada teksty w mgnieniu oka. Specjalista od języka technicznego i specjalistycznego. Prowadzi biuro tłumaczeń, ale stawi się na każde spotkanie, przy którym nieodzowna jest obecność dyskretnego i superprofesjonalnego tłumacza. Pan Konrad to nasza tajna broń.

Nikola Gruszka

Jestem lektorką i nauczycielką języka niemieckiego. Moja pasja do języków obcych, zwłaszcza niemieckiego, jest niezaprzeczalna. Nauczanie języka niemieckiego stanowi dla mnie prawdziwą przyjemność, a dzielenie się wiedzą sprawia mi ogromną radość. Prowadzę zajęcia dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych na wszystkich poziomach. Z pasją przyjmuję wyzwania związane z nauczaniem tego języka od podstaw. Jestem pełna energii, pomysłów oraz kreatywności. Wkładam wiele wysiłku w to, aby pomóc uczniom osiągnąć ich zamierzone cele językowe. A moim celem na ten rok jest lot balonem w Turcji. W wolnym czasie uwielbiam podróżować i poznawać tradycje oraz zwyczaje zwiedzanych miejsc.

Logopeda B2B Language School:

Paulina Galicka-Wnętkowska

Ukończyłam Logopedię Ogólną i Kliniczną na Wyższej Szkole Nauk o Zdrowiu w Bydgoszczy.Obecnie realizuję specjalizację – Neurologopedia na Wyższa Szkoła Nauk o Zdrowiu w Warszawie.Współpracuję z przedszkolami, a także szkołą specjalną, wspierając prawidłowy rozwój mowy wśród dzieci, wspólnie z zespołem nauczycieli tworząc miejsce pełne dobrej energii dla dzieci i rodziców.
Prowadzę diagnozę, konsultację i terapię logopedyczną dzieci, młodzieży i osób dorosłych. Zajmuję się również profilaktyką logopedyczną obejmującą działania mające na celu wczesne wykrycie zaburzeń rozwoju języka i komunikacji oraz podjęcie odpowiednich działań terapeutycznych w przypadku wykrycia nieprawidłowości.W trakcie wieloletniego pobytu w Irlandii wykwalifikowałam się w zakresie:Classroom Bahaviour, Counselling Children and Adolescents, Autism Awarness oraz Educational Psychology.Prywatnie mama dwójki wspaniałych nastolatków, pasjonatka gór i wspinaczki górskiej.

REKRUTACJA
„Najbardziej podoba mi się to jak bardzo są elastyczni. Potrafią nawet, na moją prośbę, modyfikować kurs w trakcie jego trwania. Przy takim zaangażowaniu z ich strony mogę się spodziewać tylko dobrych rezultatów”
PIOTR WIŚNIEWSKI • CEZ Trade Polska

Jesteśmy różni, ale wiele nas łączy.

Kompetencje i profesjonalizm

Do działania najlepiej motywują nas nowe wyzwania, to dzięki ich podejmowaniu stajemy się lepsi w tym, co robimy

Wizja i doświadczenie

Nowe pomysły wprowadzamy w oparciu o doświadczenie. Dzięki temu Klient otrzymuje zrównoważone i dobrze przemyślane rozwiązania.

Asysta i doradztwo

Dzięki naszemu silnemu wparciu Klient może mieć pewność , że dotrze do obranego celu.

Pomysłowość i entuzjazm

Gdyby nie nasza pasja, prawdopodobnie brakowałoby nam pomysłów i entuzjazmu. Ich brak nam jednak nie grozi, gdyż tak się składa, że uczenie to nasza pasja.

Nasi partnerzy merytoryczni