Loading...
Kim jesteśmy 2017-09-09T12:46:20+00:00

Nasi trenerzy są absolwentami uczelni krajowych oraz zagranicznych, mają doświadczenie w nauczaniu języków obcych, wiedzę, charyzmę i rozumieją specyfikę wymogów nauczania języka dla potrzeb firm oraz instytucji.

W celu podniesienia kwalifikacji oraz jakości prowadzonych zajęć, nasi trenerzy oraz lektorzy biorą czynny udział w regularnych szkoleniach metodycznych organizowanych przez renomowane wydawnictwa językowe oraz inne edukacyjne jednostki szkoleniowe.

Naszym celem jest umożliwianie Państwa firmom oraz Państwu jako osobom indywidualnym doskonalenia i rozwijania umiejętności językowych w taki sposób, by Wasze wzrastające kompetencje przekuć w sukces organizacji oraz Wasz własny sukces.

Zgodnie z wyznawaną i stosowaną przez B2B Language School zasadą elastyczności, proponowane przez nas szkolenia językowe oraz indywidualne sesje coachingowe, ich strona formalna, organizacyjna oraz merytoryczna są dostosowane do Państwa oczekiwań w sposób wysoce zindywidualizowany.

Szeroka oferta prowadzonych przez nas szkoleń językowych oraz sesji coachingowych powstała w oparciu o nasze doświadczenie w nauczaniu języków obcych w świecie korporacyjnym, jak również najnowsze metody nauczania oraz przy wsparciu konsultantów metodycznych.

Jednakże kluczem do osiągnięcia zamierzonych celów są dla nas Państwa potrzeby oraz oczekiwania wobec szkoleń językowych, które prowadzimy.

Przekładając tekst otwieramy Ci nowy świat,
szkoląc i ucząc otwieramy Cię na nowe możliwości.

Mgr Diana Karczewska

SENIOR PARTNER

Certyfikowany Coach językowy j. angielskiego i hiszpańskiego. Absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego – filologii hiszpańskiej, pedagogiki oraz handlu i międzynarodowego na Uniwersytecie Ekonomicznym. Manager B2B Language School.

Mgr inż. Aleksandra Szczypczyk-Klimek

SENIOR PARTNER

Specjalista ds. Szkoleń i Rozwoju, trener – j. francuskiego i angielskiego. Tłumacz techniczny i specjalistyczny. Absolwentka Politechniki Krakowskiej, Grande École w Paryżu (AgroParisTech ENGREF) oraz studiów podyplomowych na kierunku tłumaczenia tekstów specjalistycznych w języku francuskim.
Autorka bloga językowo-edukacyjnego poświęconego praktycznej nauce języka francuskiego i języka angielskiego: FRANG – FRancuski ANGielski praktycznie, fachowo i językowo – frang.pl

Mgr Teresa Smurzyńska

SENIOR PARTNER

Nauczyciel i lektor i metodyk z wieloletnim doświadczeniem w nauczaniu języka angielskiego, tłumacz przysięgły języka rosyjskiego, absolwentka Uniwersytetu Pedagogicznego oraz University of Sussex. Autorka opracowań metodologicznych w zakresie nauczania języków obcych.

Lic. Andrew Bryson

SENIOR PARTNER

Coach j.angielskiego oraz j.niemieckiego. Absolwent University of Otago w Nowej Zelandii, twórca programu autorskiego i manager Modern Enlish Coaching.
Uczy każdego na wszystkich poziomach zaawansowania, zarówno w trybie stacjonarnym jak i online. Ma pomysł na każdego słuchacza- you tube streaming, case studies lub gry zespołowe to tylko nieliczne z pomysłów Andy’ego na ciekawe i rozwijające zajęcia. Ceniony przez młodszych uczniów jak i Słuchaczy korporacyjnych.

Lic. Beata Maślana

SENIOR PARTNER

Nauczyciel i korepetytor języka angielskiego, absolwentka filologii angielskiej – j.angielskiego w biznesie, doświadczona w nauczaniu indywidualnym jak i grupowym naszych najmłodszych Klientów. Doskonale rozwija talent językowy dzieci i młodzieży oraz wspiera i poświęca mnóstwo uwagi uczniom bardziej jej wymagającym. Ceniona nie tylko przez nas, samych słuchaczy, ale także ich rodziców.

Konrad Lisowski

SENIOR PARTNER

Nauczyciel i tłumacz języka angielskiego o wieloletnim doświadczeniu w nauczaniu, a  przede wszystkim, konwersowaniu w języku angielskim. Jako trener  j. angielskiego doskonale odnajduje się prowadząc zajęcia w formie 1 na 1 lub w grupach. Świetnie sprawdza się w roli  prowadzącego szkolenia językowe dla przedsiębiorstw oraz ich liderów. Doświadczenie Konrada pozwala mu na prowadzenie zajęć metodą coachingową, daleką od tradycyjnych podręczników, a przy tym bardzo angażującą uczestników zajęć.

Natalia Krause

SENIOR PARTNER

Entuzjastyczna trenerka języka angielskiego, mieszkająca w Irlandii od 11 lat. Ma bogate doświadczenie w nauczaniu dzieci, młodzieży oraz dorosłych. Ponieważ jej podejście jest zawsze skupione na indywidualnych potrzebach ucznia, dostosowuje materiały i metody tak, by uczeń czuł się komfortowo i potrafił wykorzystać swoje umiejętności w realnych sytuacjach.
Natalia jest również nauczycielem relaksacji skoncentrowanej na ‚mindfulness’ i wzmacnianiu pozytywnych stanów emocjonalnych.Uwielbia grać na pianinie, ćwiczyć tai chi, jeździć na rowerze i podróżować.
Kwalifikacje: dyplom WSJO w Poznaniu , TEFL National University of Ireland w Galway, NLP Practitioner, Shiatsu Bodywork Practitioner & tai chi teacher.

Agnieszka Syrzistie

SENIOR PARTNER

Specjalistka ds.technicznych oraz marketingowych B2B Language School. Absolwentka Politechniki Krakowskiej, jako pracownik, niezawodna i profesjonalna i perfekcyjna.

REKRUTACJA
„Najbardziej podoba mi się to jak bardzo są elastyczni. Potrafią nawet, na moją prośbę, modyfikować kurs w trakcie jego trwania. Przy takim zaangażowaniu z ich strony mogę się spodziewać tylko dobrych rezultatów”
PIOTR WIŚNIEWSKI • CEZ Trade Polska

Jesteśmy różni, ale wiele nas łączy.

Kompetencje i profesjonalizm

Do działania najlepiej motywują nas nowe wyzwania, to dzięki ich podejmowaniu stajemy się lepsi w tym, co robimy

Wizja i doświadczenie

Nowe pomysły wprowadzamy w oparciu o doświadczenie. Dzięki temu Klient otrzymuje zrównoważone i dobrze przemyślane rozwiązania.

Asysta i doradztwo

Dzięki naszemu silnemu wparciu Klient może mieć pewność , że dotrze do obranego celu.

Pomysłowość i entuzjazm

Gdyby nie nasza pasja, prawdopodobnie brakowałoby nam pomysłów i entuzjazmu. Ich brak nam jednak nie grozi, gdyż tak się składa, że uczenie to nasza pasja.

Nasi partnerzy merytoryczni